Bolesność pachwiny a wyniki badań diagnostycznych

witam, od około pół roku mam problem z lewą pachwiną( przy delikatnym wysiłku np. truchcie kłócie w okolicy pachwiny), miałem zrobiony rezonans magnetyczny na którym stwierdzono zmiany zapalno-zwyrodnieniowe spojenia łonowego. W związku z tym mój ortopeda wysłał mnie do reumatologa. Przed wizytą u reumatologa zrobiłem komplet badań wraz z badaniem na bolerioze. Badanie CLIA wykazały mi przeciwciała w kl. IgM 34, gdzie powyżej IgM 22 uznaje się za wynik dodatni. Jak to interpretować? co dalej?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję wykonanie badania metodą western blot i poczekanie z decyzją odnośnie leczenia do czasu otrzymania wyniku.