Brak krwi po zranieniu nożem w palec

witam zastanawia mnie jedno dzisiaj zraniłam sie lekko norzem w palec drachnełam pojawła sie kreska pekniecia nakorka kreska sie wypełniła krwia i to wszystko nie leciała mi wogole krew czy to oznacza ze mam cos nie tak z krwia?

Mikołaj Cyganok

Witam! Widocznie szczelina urazu była na tyle wąska, że bardzo słabe ciśnienie wypływającej krwi nie zdołało pokonać własnego napięcia powierzchniowego i wydostać się poza brzegi rany. Jeżeli jednak martwi Panią ta sytuacja, sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, który w razie wątpliwości skieruje na odpowiednie badania.