Brak piersi u 19-latki a terapia hormonalna

Witam, mam bardzo wstydliwy problem, Tak więc mam 19 lat, jestem osobą o "normalnej" budowie ciała ( około 55kg) 175 cm wzrostu. Nie mam biustu, wcale, każdy stanik jest dla Mnie za duży, nie ma mowy nawet o miseczce A. Są tylko wystające sutki i bardzo drobne wypuklenie. Doprowadza mnie to do kompleksów, nikt by takiej "deski" nie chciał. Mama mojej mamy miała " krągłości", mama kiepsko a ja już tragedia. Wstydzę się gdzieś udać, bo i co powiem? Czy jakieś leki, hormony, sterydy pomogły by ? :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa najlepiej ze specjalizacją endokrynologia. Po badaniu będzie można ustalić odpowiednie dalsze postępowanie.