Brązowe przebarwienia na skórze u niemowlaka

Witam. Moja córeczka ma 9 miesięcy, około 2 tygodnie po urodzeniu na jej czole i pośladku zaczęły pojawiać się plamy koloru brązowego- plamy nie są wypukłe. Plamy te są wielkości ok 1- 1,5cm. W chwili obecnej córka ma 9 miesięcy i zaczynają pojawiać się dwie kolejne brązowe płaskie plamy. Czy są to zmiany niepokojące? Czy u córki może pojawić się więcej takich plam? Czy jest jakiś sposób aby zapobiec ich powstawaniu oraz co jest przyczyną ich powstawania?

Dziecko nalezy skonsultowac z dermatologiem. Moga to byc znamiona lub tzw. plamy koloru kawy z mlekiem. Czy poza zmianami skornymi dziecko rozwija sie prawidlowo? Czy ma jakies inne problemy zdrowotne?