Cały górny odcinek żołądka w stanie zapalnym

Witam mam problemy z brzuchem od dwoch miesiecy. Byłem w szpitalu na 3 dni na kolonoskopie i gastrosokopię. Cały górny odcinek jest w stanie zapalnym a żołądek w przekrewieniu przepuklina rozw.przeł, blona sluzowa antrum przekrwiona a usg z przed 2mies prawidlowe.W jelicie w normie wykryto dwa polipy. Bole mam w srodbrzuszu na wysokosci pepka i klucia i bol plecow czy mozliwe jest ze te bole sa z jelita cienkiego Bardzo prosze o rade co moze byc przyczyn i do jakiego lekarza sie udac

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości jak najbardziej mogą być wynikiem patologii w obrębie żołądka. Sugeruję dalsze leczenie pod okiem specjalisty gastroenterologa.