Ciągłe zawroty głowy i omdlenia u 25-latki

Mam 25lat,a od pięciu mdleje.Mam ciągle zawroty głowy przez cały czas czuję się pijana, Są dni,źe nie jestem w stanie wstać z łóżka bo nie mam siły przez tak potworne zawroty głowy,mam problem wziąć coś w rękę bo złapać nic nie mogę.. Przed miesiącem znalazłam się w szpitalu nie czułam prawej ręki i zdrętwiała mi prawa strona twarzy..W szpitalu oczywiście wszystkie badania wyszły dobrze, a ja nadal czuje się fatalnie..Nie mam pojęcia już do jakiego lekarza się udać.

Witam. Występowanie omdleń wymaga przede wszystkim wnikliwej oceny kardiologicznej. Niezbędne jest wykonanie badania holter ekg, czyli 24-godzinnego monitorowania zapisu ekg i zweryfikowanie czy omdlenia nie mają związku z zaburzeniami rytmu serca.

Wymaga Pani badania MRI głowy, ENG i konsultacji audiologa. Polecam poradnie audiologiczna przy Klinice Otolaryngologiczne na Banacha.