Co jest powodem wysypki na policzkach?

Witam. Od jakiegoś czasu mam wysyp tylko na policzkach czy benzacne 10 jest wstanie sobie z tym poradzić ? W Internecie są podzielone opinie jeżeli chodzi o żel.

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli ma pani na myśli zmiany trądzikowe, to może pani oczywiście spróbować preparatów dostępnych bez recepty (szczególnie jeśli zmiany są ograniczone i mało nasilone). Jeśli nie odczuje pani poprawy sugeruję udać się do lekarza dermatologa, ponieważ istnieje bardzo dużo możliwości leczenia trądziku.