Co mam robić, jeśli mam ucisk z tyłu głowy?

Witam. Ja również mam pytanie. Ponieważ teraz po wielu latach od zdarzenia, z tylu głowy zaczynam odczuwać czasami nawet silny ucisk. Było to ok 25 lat temu a miejsce ucisku wydaje mi się dokładnie miejscem uderzenia. Będąc małym dzieckiem, skacząc po łóżku, upadłam głową na żeliwny kaloryfer. Nie pojechaliśmy do szpitala, nie wiem dlaczego, ale krew mi leciała i tyle pamiętam. Od dzieciństwa moje źrenice często są nierówne, i to bardzo. To wszystkich zawsze dziwiło jak i trochę przerażało. Czy powinnam porozmawiać z moim lekarzem? Z góry dziękuję za radę.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuje Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy, są wskazaniem do pilnej konsultacji osobistej, u Lekarza pierwszego kontaktu, celem wstępnej diagnostyki symptomatycznej oraz podjęcia decyzji o (ewentualnie) dalszej diagnostyce.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel 502 749 605