Co mogą oznaczać długotrwałe zawroty głowy?

 Moja Żona od dwóch lat ma zawroty głowy. Byliśmy już u lekarzy w Warszawie,Bydgoszczy,Poznaniu i Szczecinie. Byliśmy już u Otolaryngologów , Neurologów, Endokrynologów, Kardiologów. Opis zawrotów głowy -zawroty wirowe,uczucie zapadania się(jak na mokrym piasku),czasami z nudnościami,szumy uszne obustronne,pełność uszu obustronna, zawroty krótkie ( parę sekund do 15 minut ), występują codziennie , podczas schylania , siedzenia, biegania, mycia głowy, odkurzania, rozmowy przez tel., we wszystkich pozycjach. Żona miała zrobione badania które nic nie wykazały : - BADANIA PRZEPROWADZONE - Rezonans Głowy z Kontrastem - bez zmian - Rezonans Odcinka Szyjnego - bez zmian - VNG - 20% uszkodzenie błędnika prawego - USG Tętnic Szyjnych - drobne zmiany miażdżycowe bez zaburzonego przepływu krwi do mózgu. - Audiogram, próby nad progowe. - badania hormonów nieznacznie podwyższone - Rezonans Głowy z Kontrastem celowany na Przysadkę Mózgową - bez zmian - Rezonans Głowy z Kontrastem celowany na Kąty Mostowo-Móżdżkowe - bez zmian - Usg Dopplera Tętnic i Żył Kończyn Dolnych - bez zmian - Badanie Elektroencefalograficzne - bez zmian - Usg Serca - bez zmian - angio-Kt głowy - bez zmian - RTG odcinka Szyjnego czynnosciowe - bez zmian - Badanie Okulistyczne - bez zmian - i jeszcze wiele innych badań - bez zmian Proszę Wszystkich lekarzy o pomoc i zainteresowanie. Pomysł na zdiagnozowanie przyczyn zawrotów i ich leczenie.Pozdrawiam

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, dalsza diagnostyka, ocena stanu ogólnego, wyników badań, Ważna zdrowa dieta, bez cukrów, regularny sen, spokój... Zależy jakie inne schorzenia i objawy kliniczne ... Jakie wyniki badań? Jaki nastrój i sen ? inne problemy Stan emocjonalny ? Może zaburzenia kontroli glikemii, zespołty niedoborowe? Objawy nerwicowe , wegetatywne,,, Pozdrawiam i zapraszam