Co mogą oznaczać problemy gastryczne?

dzień dobry, od kilku dni jest mi niekomfortowo na żołądku. Ponad tydzień temu byłam u ginekologa i okazało się ze mam zapalenie drog rodnych, antybiotyk mi się skończył a mi wciąż jest niedobrze. W moczu ani na usg nie wyszło żebym była w ciąży. Ostatnie współżycie miałam 26.09 czyli ponad miesiąc temu, okres miałam normalnie, tabletki antykoncepcyjne biorę oraz partner miał prezerwatywę „w razie co”. Ostatnio tez dużo pracuje i jestem zmęczona praca czy to przez zmęczenie czy ja już wyolbrzymiam??

Lek. Paweł Szadkowski

Dyskomfort w żołądku nie musi być koniecznie związany z przyjmowaniem antybiotyku, może go powodować stan zapalny błony śluzowej żołądka, refluks przełykowy i inne. Gdyby objawy nie ustępowały, proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu - zaleci odpowiednie postępowanie.