Co może być przyczyną moich problemów z zasypianiem?

Witam Mam 19 lat i od paru miesięcy mam problemy z zasypianiem :/ Od ok. tygodnia zasypiam o 4 rano lub później :/ Czuję zmęczenie ale gdy zamknę oczy myśli mi przelatuja przez głowę a czas leci... nawet jak staram się nie myśleć to i tak nie daję rady usnąć... Byłem u lekarza rodzinnego i dostałem skierowanie do neurologa Leki typu apap itp. Nie działają. Czego to może być przyczyna? Jeszczepół roku temu usypiałem bez problemu.

Dzień Dobry Panu :)

Sugerowałabym Panu kontrolną/osobistą konsultację diagnostyczną
w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem dotarcia do źródła niepokojących Pana symptomów.

Serdeczności oraz pomyślności Panu życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605