Co może oznaczać częsta utrata przytomności u 34-letniego mężczyzny?

Witam mam 34 lata pracuje jako zwykły pracownik fizyczny od jakiegoś czasu tracę po prostu przytomność nie wiem czym to jest spowodowane . Nie pale papierosów rzadko pije lampkę wina bądź piwo nie zażywam innych używek typu marihuany itp Owszem byłe u lekarzy miałem robioną tomografie głowy ale nic nie wykazało Proszę mi powiedzieć co mam robić do jakiego specjalisty mam iść cokolwiek

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku powinno się również przeprowadzić kontrolę kardiologiczną w celu oceny czy występują zaburzenia rytmu serca.