Co może znaczyć ten ból żołądka, zawroty głowy i nerwowość u mamy?

Witam! Od jakiegoś czasu u mojej mamy pojawił się ból żołądka,ale leki pomogły. Teraz ma zawroty głowy i drżą jej nogi. Dodam do tego,że nie wychodzi na świeże powietrze. Czy to może być jakąś tęsknotą za zmarłą osobą. I zrobiła się bardzo nerwowa. Pali dużo papierosów. Wraca jej apetyt.

Witam,
symptomy mogą być związane ze stratą bliskiej osoby, wskazana jest konsultacja neurologiczna.
Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś