Co oznacza ból brzucha po prawej stronie?

Witam. od ponad 3 tyg boli mnie brzuch po prawej str na dole(teraz zaczęło bolec i z lewej str). bylam u Ginekologa. stwierdzil zapalenie przydatkow. 10 dniowa kuracja antybiotykami. badanie usg ginekologiczne -jajnik prawy 28,4mm, jajnik lewy 25,14 mm oba z drobnymi pęcherzykami. Po wizycie kontrolnej lekarz stwierdzil ze nic mi nie jest i nie wie dlaczego boli. Ja nie moge normalnie funkcjonowac bo przy ruchu mnie boli. pomocy....

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania co może być powodem tych dolegliwości jakie Pani przedstawia. Radzę skonsultować się w tej sprawie bezpośrednio z chirurgiem ogólnym, rozważyć przed konsultacją wykonanie badania USG jamy brzusznej.