Co oznacza ból głowy i szumy po upadku?

Miesiac temu upadłamna czołem na płytki, po przeswietleniu po za rysa na nosie nic nie wykazało .Głowa mnie boly i mam dziwne szumy w głowie ,czy musze sie obawiac ?

Czy miała Pani wykonane badanie KT głowy? PO takim urazie jest to wskazane. RTG nie wystarczy.
Może to być pourazowy ból głowy. Proszę zgłosić sie do lekarza rodzinnego, który w razie potrzeby może skierować do neurologa.
Pozdrawiam