Co oznacza ciągnięcie w pochwie w 39. tc?
Witam mam pytanie do ginekologa Jestem w 39tc i dzisiaj zaczęło mnie ciągnąć w pochwie tak jak bym miała zrobić siusiu czy jest się czym nie pokoic??

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Możliwe że tak czuję pani ruchy dziecka, wstawianie się do kanału rodnego. W razie niepokoju sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam