Co oznacza duszność przy niedoczynności tarczycy?

Witam mam niedoczynność tarczycy biore euhtarox 75 a przez 10 dni nie brałem, piłem alkohol a wczoraj pojawiły się duszność miałem cieżko oddychać pale papierosy 2 paczki dziennie dziś kręci mi się w głowie kucie w klatce tomograf komputerowy głowy miałem robiony 9 razy czy to nerwica może być a na oczy ledwo patrze i tylko bym spał nudność proszę o poradę

Dzień Dobry.
Proponuję najpierw porozmawiać z lekarzem prowadzącym, który potwierdzi lub wykluczy przyczyny organiczne.
Następnie lub obok konsultacji lekarskiej polecam wizytę u psychologa-psychoterapeuty.
Przesyłając pozdrowienia, DPW