Co oznacza galaretowaty stolec?

Dzień dobry, od około 5 dni mam skurcze nad pępkiem do tego zdarzają się nudności, kłopot z wypróżnieniem lecz od wczoraj pojawił się luźny zielony galaretowaty kał, mam podwyższona temperaturę 37,4 stopni, wzdęcia i gazy. Dotychczas brałam No spe Max,gastrix trawienie i espuciton. Mam 19 lat i choruje na niedoczynność tarczycy.

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam udać się do lekarza rodzinnego. Najprawdopodobniej pani objawy mają związek z nieżytem (infekcją) jelitowym. Pozdrawiam i życzę zdrowia.