Co oznacza obfity wzrost Candida aureus?

Dzień dobry mam problem z jelitami bulgotanie, przelewanie, wzdęcia, gazy,często pojawiają się bardzo luźne stolce, ostatnio zauważyłam śluz. Ogólnie badanie kału jest ok, test na krew utajona ujemny, ostatnio powtórzyłam test - wyszedł dodatni ( badanie wykonalam podczas okresu), usg jamy brzusznej ok. Posiew - obfity wzrost candida aureus. 4 m-c temu leczenie helikopter w żołądku. Bardzo proszę o informację czy 2 test wykonany podczas okresu jest wiarygodny i czy może to być coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

W czasie krwawienia nie jest wiarygodny proponuje powtórzyć test ponownie . Candida chyba bardziej albicans i posiew dotyczył kalu ?