Co oznacza opis rezonansu u 37-letniej kobiety?

opis MR - w tylno-bocznej częsci ciała tłuszczowego Hoffy kilkukomorowa torbiel maziówkowa 18*15*11 mm chrzastki stawowe na powierzchni kłykci i rzepki z drobnymi ogniskami chondropatii II/III stopnia ilośc płynu wewnatrzstawowego nieznacznie zwiekszona do 0.6 cm kobieta lat 37

do interpretacji klinicznej, zależnie od objawów!! Konieczna pełna konsultacja ORTOPEDYCZNA , z dokumentacją, z wynikami RTG,TK, MRI etc Należy rozmawiać Z LEKARZAMI LECZĄCYMI! . Ważny stan ogólny pacjenta, inne schorzenia, leki, Ważny wywiad, wyniki, objawy uszkodzenia stawów, kręgosłupa, Pozdrawiam i zapraszam