Co oznacza podejrzenie guza oczodołu lewego?
Witam.......moja diagnoza brzmi.....podejrzenie guza oczodołu lewego .......mam skierowanie na tomograf komp.oraz do neurologa .....mam pytanie co oznacza ta diagnoza ? jestem po resekcji esicy z guzem po chemioterapii

KOBIETA, 64 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Oznacza tyle, że trzeba wyjaśnić czym zmiana w oczodole jest. Nic więcej na podstawie takiego opisu i bez badania pacjenta powiedzieć nie można.