Co oznacza wynik badania kału 2-latka?

Proszę o interpretację wynikow badania kału u 2 letniego dziecka: Barwa- jasnobrązowa Konsystencja- papkowata Woń -swoisty Odczyn- obojętny Krew w kale- ujemny Krople tłuszczu -nieobecne Ziarna skrobi- liczne wpw Komórki roślinne- nieliczne Kał - pasożyty- nie znaleziono Włókna mięsne- nieobecne wpw

Nie mam żadnych informacji w kier. czego robiono badanie i co się dzieje z dzieckiem.Nie pomogę. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.