Co oznacza wynik badania radiologicznego jamy brzusznej?

Wątroba w segmencie 8 widoczna pojedyncza hypodenysja we wszystkich fazach zmiana ogniskowa 5mm odp. Torbielce, mniejsze ognisko 3mm podtorebkowo w seg.4 Sledziona homogenna i dodatkowa 9mm. Nerka uwapniony zlog 3,5×4,7mm w warstwie korowej 3mm, jajnik z obecnością drobnych zmian torbielowatych, ktoś wytłumaczy, często miewam ból pod zebrami, podbrzusza, nerki, uczucie pelnosci i nudności,senna. Czy coś może dziać się poważnego? Lekarz POZ to nic, jest Pani zdrowa Konkretnej odpowiedzi szukam.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania ciężko się wypowiedzieć . Proponuje udac się na konsultacje gastroenterologiczna, opisywane zmiany w usg nie sadze aby były powodem dolegliwości