Co oznacza wynik cytologii u 23-letniej dziewczyny?

Witam, dziś otrzymałam wynik badania cytologicznego. W miejscu IP nie otrzymałam żadnej adnotacji natomiast opis systemu Bethesda brzmi "Obraz nadaje się do oceny, ale jest niezbyt czytelny ze względu na liczne komórki zapalne. Obraz cytologiczny w granicach normy (brak śródnablonkowej neoplazji i raka). Zmiany odczynowe związane z zapaleniem i/lub typową regeneracją" W zalecaniach "Kontrola po leczeniu". Czy to wynik nieprawidłowy i powinnam się martwić? Dlaczego w polu IP nie otrzymałam przypisanej grupy?

Dzień dobry,
wynik nie budzi podejrzenia onkologicznego lecz wymaga kontroli. Proszę się zgłosić wynikiem do lekarza ginekologa / lekarz zleci leki w związku z istniejącym stanem zapalnym/. Po zakończeniu leczenia należy wykonać badanie kontrolne.
Pozdrawiam serdecznie:)