Co oznacza wynik cytologii u 29-latki?

Miałam robioną cytologię wyszło hsil dużego stopnia. Potem 11.10.2017 miałam zabieg leep. Odebrałam wynik histopatologii i wyszło W OCENIONYCH WYCINKACH TKANKOWYCH OBECNE SĄ 2MIKROOGNISKA O CHARAKTERZE CIN3. ZATUSZOWANA LINIA CIĘCIA CHIRURGICZNEGO PRZECHODZI PRZEZ UTKANIE JEDNEGO Z NICH. Lekarka wspomniała że wystarczy jeszcze mały kawałek szyjki usunąć i już będzie wszystko dobrze Co oznacza ten wynik? Czy naprawdę wystarczy kawałek jeszcze usunąć i już będzie ok? Czy to nowotwór? Czekam na odpowiedź pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na tzw zmianę przedrakowa która dotychczas nie została do końca usunięta , dlatego konieczny ponowny zabieg