Co oznacza wynik cytologii w 11. tygodniu ciąży?

Witam Jestem w 11 tygodniu ciąży Odebrałam wyniki cytologii Wynik: neoplazja srodnablonkowa niskiego stopnia Lsil obraz cytilogiczny odpowiada grupie 3, cin 1 Dodam jeszcze że mam nadzerke Co w takiej sytuacji mam zrobić? Czy to już rak? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik nie wskazuje ze to rak jest stadium z którego może rozwiać się zmiana nowotworowa konieczne dalsze postepowanie diagnostyczne