Co oznacza wynik MR głowy przy bólach?
Witam. Mam 33 lata. Odebrałam wynik rezonansu magnetycznego wszystko ok poza tym, że w obrębie szczytu piramidy lewej kości skroniowej hyperintensywne w obrazach T1 iT2 zależnych masy - przewlekłe zmiany? bogatobiałkowy płyn? Dodam że wskazanie do badania to jednostrone bóle głowy z lewj strony promieniujące do ucha oka i tyłu głowy do tego mam zgiagnozowana obustronną otoskleroze po wszczepieniu implantów kości

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Opisywana zmiana może być przyczyną bólów głowy, ale wynik badania wraz z opisem powinien ocenić lekarz, który je zlecił, a następnie zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!