Czy takie wyniki MR u 20-latka świadczą o poważnych problemach?

Witam, Mam 20 lat i ostatnio zauważyłem że bardzo trzęsą mi się ręce. Zrobiłem badanie MR „Badanie MR uwidoczniło w istocie białej płatów czołowych drobne, pojedyncze ogniska o śr. 2- 3mm hyperintensywne w obrazach T2 zależnych- ogniska demineralizacji wtórnej?, pierwotnej?. Obustronnie w piramidach kości skroniowych ogniska podwyższonego sygnału- jak w przewlekłym zapaleniu.” Czy to bardzo poważne? Pozdrawiam

Szanowny Panie a czy występują jakieś objawy? Wynik należy zestawić ze stanem klinicznym