Co oznacza wynik MR kończyny?

Dostałem wynik RM kończyny dolnej, jestem mężczyzna, mam 30 lat, gram w piłkę nożną. Zwiększona ilośc płynu w zachyłku nadrzepkowym stawu kolanowego do ok. 10mm grubości, niewielki obrzęk bez nadmiernej ilości płynu w kaletce brzuchato-półbłoniastej. Pasma płynu wzdłuż zarysów troczka przyśrodkowego i więzadła pobocznego piszczelowego , obrzęk tkanek w okolicy gęsiej stopy. obrzęk torebki stawowej od strony przyśrodkowej. Troczek przyśrodkowy i więzadło poboczne piszczelowe ze zmianami degeneracyjnymi - jak po przebytym naderwaniu, w dystalnej części MCL torbiel/ ganglion średnicy 5mm i długości ok 3 cm. Rzepka prawidłowo położona w osi długiej kolana, z lateralizacją w pozycji badania o ok. 6mm. Chrząstka stawowa powierzchni bocznej rzepki z chondromalacją II stopnia. Chrząstka bruzdy międzykłykciowej w części centralnej na obszarze wielkości ok. 13x10 mm o nierównomiernie zredukowanej grubości z ubytkami sięgającymi warstwy korowej. Troczek boczny rzepki bez cech świeżych zmian urazowych. Ścięgno m. czworogłowego uda i więzadło właściwe rzepki prawidłowe. Ciało tłuszczowe Hoffy z niewielkim obrzękiem. Bez cech obrzęku szpiku o charakterze stłuczenia w częściach kostnych stawu kolanowego. Chrząstka powierzchni obciążanych kłykci kości udowej i piszczelowej bez widocznych ubytków. Łąkotki położone prawidłowo, boczna bez widocznych szczelin pęknięć. Łąkotka przyśrodkowa z cechami uszkodzenia II stopnia rogu tylnego. Więzadło krzyżowe przednie i tylne o zachowanej ciągłości , ACL nieco pogrubiałe i z odcinkowym podwyższeniem sygnału w przyczepie udowym jak po przebytym uszkodzeniu niskiego stopnia. Więzadło poboczne strzałkowe o zachowanej ciągłości; ścięgno m. podkolanowego z niewielkim podwyższeniem sygnału .

MRI do interpretacji klinicznej, po badaniu Pacjenta jakie bóle?, drętwienia ?? Jaki stan ogólny; waga, inne schorzenia? Jaki tryb życia ? Urazy ortopedyczna przeszłość?? Do omówienia z Lekarzem leczącym który zna pacjenta! Ważny wywiad, objawy, wyniki badań; Pozdrawiam