Co oznacza wynik testu VNG?

Witam proszę o interpretację wyniku Vng. Oczopląsu samoistnego nie stwierdzonom optokineza prawidłowa. W teście wahadła nieprawidłowa morfologiazapisu (overshoot). Nieprawidłowa morfologia w teście sakkad. W testach polozeniowych w zapisie liczne fale lwadratowe. W próbie kalorycznej fizgeralda hallpike'a pobudliwosc blednikow symetryczna prawidłowa. Wyniki badania sugerują ośrodkową przyczyne zwrotów głowy. Audiometria inpendencyjna AA brak odruchów w uchu prawym na wszystkich częstotliwościach. Otoemisja akustyczna obustronny brak odpowiedzu z kk. Ślimaka. Mąż jest po wypadku. Pozdrawiam

Trzeba się zatem zgłosić do neurologa celem ustalenia przyczyny zawrotów głowy. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.