Co oznacza wynik USG stopy?

Witam, Po sobotym treningu ( 35 km biegu ) wystąpił ból w pięcie i po wewnętrznej stronie w kierunku dużego palca. W USG stopy jest umiarkowany odczyt plynowy w pochewce FHL oraz niewielki odczyn plynowy w pochewce TP. Za cztery tygodnie mam maraton co robic ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Odczyn płynowy czyli zebrał się płyn, na skutek najpewniej nadmiernego wysiłku po biegu. Zalecałabym krótką rekonwalescencję od biegania, odpowiednią elewację kończyny i chłodzenie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.