Co oznaczają moje wyniki badań?

Wit b12 <83pg\ml Morfologia: HCT 33.3 RBC 3.77 HGB 10.5 WBC 5.13 MCV 88.3 MCHC 31.5 MCH 27.9 RDW SD 49.9 RDW CV 16.2 PLT 342 PDW 11.5 MPV 10.1 P LCR 25.8 PCT0.35 %LYMPH 47 Gastrofibroskopia (opis badania)- Przełyk- trzon prawidłowy: sluzówka bez zmian endoskopowych, wpust prawidłowo napięty: linia Z regularna, zlokalizowana na wyskoksci rozworu przepony pozostaje w łączności z fałdami żoładka żołądek: na cczo częsc sluzowa z domieszka żółci w inwersji widoczna prawidłowa okolica podwypustowa i dno żołądka: fałdy spłaszczone parystyltyka prawidłowa ściany podatne na rozmuchanie: błona śluzowa trzonu żoładka blado różowa z wyrażnie przeswitującym rysem naczyń podśluzówkowych( cechy zaniku), w antrum pasmowato zaczerwieniona odźwiernik prawidłowy. Wyniki biopsji żoładka: 1. Gastritis chronica antralis (+) Metaplasia intestinal focalis II Heliocobacter pylori(-) 2. Gastritis chronica corporis (++) Metaplasia intestinalis I. Helicobacter pylori (-) Opis makroskopowy materiału 1. wycinki z antrum 1-3 2. wycinki z trzonu 4-6 Mam 45 lat, czuję się bardzo osłabiona, mam zawroty głowy, zaburzenia pamieci. Co oznaczaja moje wyniki?
45 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl