Co oznaczają uszkodzenia przyczepu udowego więzadła krzyżowego przedniego i przerwanie ciągłości?

Kobieta 32 lata. Witam. Miałam wypadek na nartach. Leczona przez usztywnienie w ortezie ok 7 tyg. Wykonano ust ale był krwiak więc jest nie dokladne- jakieś uszkodzenie wezadla krzyzowego przedniego. Teraz mam wynik rezonansu magnetycznego i o Boże. Wysiek w stawie. W dole torbiel Bakera Uszkodzenia przyczepu udowego wezadla krzyzowego przedniego z przerwanie ciągłości. Rizkany hiperintensywny w SPIR obrzek pourazowy szpiku tylnych czesci klokci. Reszta raczej ok. Co to wszystko oznacza?

Witam , konieczna konsultacja w najbliższym ośrodku preferencyjnym ortopedycznym celem szczegółowej diagnostyki i podjęcia leczenia! z.żurawski