Co powoduje bóle żołądka podczas poruszania się?

Witam - mam bardzo duże bóle żołądka prawie za każdym razem ale tylko przy poruszaniu się . Chodzenie sprawia mi trudności też , ale w momencie gdy się zatrzymam po chwili przestaje i przechodzi . Kiedy zjem mniej ból jest relatywnie mniejszy . Czasami jest nie do wytrzymania . Podczas seksu jest podobnie . Mogę jeść wszystko i w każdej ilości - i nie będzie bolało nic aż do momentu ruchu . Myśle że jest to trochę na tle nerwowym bo gdy się zaczyna to się denerwuje i narasta . Pozdrawiam

Zwykle dolegliwości bólowe, także zlokalizowane j jamie brzusznej wiażemy ze schorzeniami układu ruchu, a nie przewodu pokarmowego. Doradzałbym badanie kregosłupa piersiowego i krzyżowego.