Co powoduje wysypkę i zaczerwienienie na twarzy?

Od dłuższego czasu mam twarz cała wysypaną i czerwona piekącą i szyję. Nie pomagają żadne maści emulsje itd.nie wiem co mam zrobić jakie wykonać badania?chodzę do dermatologa ale żadnej poprawy nie ma.oczy mam też ciągle czerwone i pękają mi naczynia i mam przynajmniej raz w tygodniu wylewu do oczu.bylam u okulisty powiedział mi że okulistyczniejest ok powinnam szukać przyczyny w wewnątrz organizmu.prosze o poradę???

Lek. Katarzyna Szymczak

Testy alergiczne? Morfologia?Tsh? Jonogram? Przyjmuje Pani jakieś leki? Do rozważenia diagnostyka w kierunku chorób reumatycznych.
Pozdrawiam