Co robić, jeśli mój mężczyzna unika seksu?

Mój facet boi się sexu w związku z tym że od pewnego czasu mówię o ciąży, wcześniej pragnął mieć dzieci ze mną. A nawet ostatnio już nie rozmawiamy ze sobą, bo zaczęłam mu tlumacxyc zeby sie nie bał. Co robić?

Czy pani mężczyzna dalej chce te dzieci tak jak pani? Może nie boi się samego seksu tylko odpowiedzialności z posiadaniem potomstwa. Warto to zweryfikować. Zastanowić się z czym wiąże się posiadanie dzieci, co się zmieni, czego będzie pani od niego wymagała w tym obszarze.