Co robić, jeśli występuje ból po zabiegu laserem na kręgosłup?

Witam. Moj chlopak kilka dni temu mial operacje-zabieg laserem na kregoslop okolice ledzwi. Operacja byla w srode a on wyje dalej z bolu. Czy to normalne czy trzeba udac sie gdzies. Blagam pomozcie bo nie wiem co robic.

Dzień dobry,

Proszę skontaktować się z lekarzem, który przeprowadzał zabieg. Doktor najlepiej zna historię chorobową pacjenta a także cały przebieg procedury, więc będzie w stanie udzielić najbardziej rzetelnych informacji (każdy przypadek pacjenta jest inny).

Pozdrawiam serdecznie.