Co stosować na niedoczynność tarczycy i co znaczy anty-tpo?

WITAM CHORUJE NA NIEDOCZYNNOŚC TARCZYCY LEKARZ ZLECIŁ MI ANTY-TPO WYNIK JEST 600.00 BARDZO WYSOKI WIZYTE MAM ZA 1 MIESIĄC CZY MOGŁABYM SIE DOWIEDZIEĆ CZY TEN WYNIK JEST NIE POKOJĄCY I CO OZNACZA .DZIEKUJE

Dzień dobry,

wynik jest wysoki. Lekarz na wizycie włączy odpowiednie leczenie. Na ten moment może Pani skorzystać z porady dietetyka, który włączy u Pani prawidłowy sposób odżywiania się, co także wpłynie pozytywie na pracę tarczycy.

POzdraiwam