Co znaczą drobne, zwapniałe guzki w dole prawego płuca?

Drobne , zwapniale guzki w dole prawego płuca.Poza tym miąższ płucny bez zagęszczeń .Zrosty w dole płuc .Krążenie płucne wydolne .Jama opłucna bez cech płynu. Serce lewokomorowe,aorta w normie wieku .Wnęki i śródpiersie nieposzerzone.Tchawica bez cech zwężenia ani przemieszczenia

Do pełnej konsultacji Obraz płuc DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ
Czy nie było przeciązenia karku, dźwigania, dużego stresu?
Jaki ogólny stan zdrowia, sprawność, waga, inne schorzenia? ; Jaki nastrój, sen?

Pozdrawiam i zapraszam