Co znaczą przeciwciała przy problemach ze snem?

witam od dawan jestem ospały problemy ze snem albo budze sie rano wczesniej niz zwykle albo w nocy nie mg zasnąc ,czeste bole glowy , barkow i plecow ,problemy z pamiecia : zrobilem badania na borelioze oto wynik : Przeciwciała w kl. IgG 3,68 RU/ml Przeciwciała w kl. IgM 3,30 RU/ml nie wiem jak odczytac czy jestem zakazony czy tez nie

Witam!
Proszę zgłosić się do lekarza POZ: zbierze dokładny wywiad, zbada i w razie potrzeby skieruje do lekarzy chorób zakaźnych. Objawy, które Pan zademonstrował mogą być przy wielu innych chorobach, najczęściej przy zaburzeniach nerwicowych.Bardzo istotne kiedy mogło dojść do ew. zakażenia!!! Czy był rumieniec wędrujący i wiele innych. Znając datę można spróbować interpretacji wyników przeciwciał!
Z poważaniem
W. Łuczkowski.