Co znaczą takie dolegliwości u mojego synka?

Witam serdecznie , Mojnsyn skonczyl wlasnie 7 tyg. Caly czas jest karmiony piersia. Od poczatku byl dosc zolty ma buzi i bialka oczna. Wyszlismy do domu normalnie nie stwierdzono podwyzszonej bilirubiny. Tydzien pozniej ponowna kontrola aparatem i odpowiedz poloznej : "w normie". 2 dni temu pobranie krwi i wyniki nastepujace : bilirubina posrednia 9.0 , bezposrednia 0.91 totalna 9.88mg/dL. Dodatkowo AST86U/L, ALT39U/L,GGT77U/Lfotostaza 389U/L . Glukoza 88mg/dL,Ureum 10mg/dL,Kreatynina 0.24md/dL. Limfocyty 70%. Maluszek byl przy piersi przed samym pobraniem krwi dla uspokojenia. Wizyta u lekarza rowniez z powodu problemow z brzuszkiem. Maly meczy sie codziennie od 3 do 7 rano. Prezy sie i steka i "cisnie" kupke..nie zawsze sie udaje. Uspokaja go tylko gdy wezme go na swoja klatke piersioa brzuszek do brzuszka i wtedy spi dalej. Od tygodnia bardzo niespokojnie je w ciagu dnia. W nocy OK. Bardzo prosze o pomoc. Mieszkam za granica i tu maja inne podejscie. Aktualnie pediatra na urlopie wiec misze czekac az wroci a za tydzien mamy miec szczepienia 6w1. Maly nie goraczkuje i nie ma kataru. Jedynie zawsze cos charczy w nosku noca ale nic nie udaje sie odciągnąć.

To co jest w nosku, to najpewniej pokarm cofający się z brzuszka.
Niestety niektóre niemowlęta mają problem z niedojrzałością przewodu pokarmowego i nie ma na to rady. Można próbować podawać probiotyk - Biogaia, ew. espumisan jeśli sa problemy z oddawaniem gazów. Jeśli dziecko przybiera na wadze prawidłowo, to nie wdraża się diagnostyki