Co. znaczą te wyniki u niemowlaka?

Dzień dobry mam pytanie niemowlę chłopiec naswietlany od 2 do 4 doby. Po 2 tyg nawrót zoltaczki. Wynik 14 ;bil całkowita, bezpośrednią 0.51 po 2 dniach wynik całkowita 12.8 bezpośrednia wzrosła do 0.58. Jaka mkze byc przycyna co to moze wskazywac? Mocz czysty,crp w normie. Dziecko przybiera na wadze wrocilo do nornalnegonkoloru. Bede wdzieczna

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. A jakie są normy w laboratorium, w którym były wykonywane badanie?