Co znaczy poza śladowa nadbudowa krawędzi stawów unkowertebralnych?
Badanie MR kręgołupa szyjnego wykonane sekwencjami FSe, GRĘ w obrazach T1, T2- zależnych sekwencji STIR i 3D cosmic. Poza Śladowa nadbudowa krawędzi stawów unkowertebralnych w środkowym segmencie szyjnym, stwierdza się prawidłowy obraz szyjnego odcinka kręgosłupa. Co to znaczy?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Taki opis świadczyć może o niewielkich zmianach zwyrodnieniowych. Poza nimi badanie wykazało obraz prawidłowy Pani kręgosłupa w odcinku szyjnym, Niemniej jednak proszę z wynikiem udać się do lekarza prowadzącego celem konsultacji.
Pozdrawiam.