Codzienne, napadowe zawroty głowy u 25-latki

Od około 6 miesięcy codziennie mam napadowe zawroty głowy. to uczucie jakbym lekko wpadała w podłogę , brak stabilności , dziwna lekkość głowy , od niedawna zaczęłam też mieć wrażenie tak jakby zatkanych uszów ... Zaczęło się od nagłego skoku ciśnienia miałam około 120 /180 i puls 170 przeżyłam to okropnie i chyba sama sobie trochę paniką podwyższyłam ciśnienie ale był to jednorazowy incydent ale poczucie niestabilności zostało.

Częste zawroty od kilku miesięcy mogą by objawem zaburzeń krażenia mózgowego, skurczu naczyń
Jak słuch i równowaga, Jak sen i ogólny stan ???
Konieczna pełna konsultacja!, Ocena regularna ciśnienia i pulsu !!!
RR 180 /120 ?! to bardzo wysoka wartość i szybki puls 170 /min
INTERNISTA, NEUROLOG, Badania dalsze, ocena krażenia
Czy nie brałą Pani narkotyków, amfetaminy, innych uzywek ; "dopalaczy";
albo leków "na katar i przeziębienie" ???
pozdrawiam