CRP po antybiotykoterapii

Witam, bardzo proszę o odpowiedz moje CRP wynosi 117,96 a mam 19 lat jestem po 2 antybiotykach po zapaleniu oskrzeli oraz anginie miałam robione badanie krwi po chorobie ale nadal utrzymuje sie lekki bol gardła byłam u lekarza i stwierdził że ie powinnam miec takich wynikow bo nie mam aż tak chorego gardła i dał mi skierowanie na USG brzucha bo w przeszłości miałąm z nim problemy, prosze o pilną odpowiedzć

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę wykonać zlecone badanie. Następnie warto udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który zadecyduje o dalszym postępowaniu.