Ćwiczenia na wzmocnienie kolan

Witam mam 18 lat i mam problem z kolanami - byłem u lekarza i mi zalecił robienie ćwiczeń na wzmocnienie kolan. Jakie to sa cwiczenia ? Proszę o pomoc. Pozdrawiam Bartosz

Szanowny Panie,

ciężko odpowiedzieć na to pytanie nie posiadając bardziej szczegółowych informacji min. jaki dokładnie ma Pan problem z kolanami? Przyczyn może być wiele i od nich uzależniona jest rehabilitacja. Terapia powinna być dobrana do indywidualnych potrzeb po przeprowadzonym badaniu przez fizjoterapeutę. Życzę dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie!