Czarne stolce, bóle w prawym boku i nadbrzuszu

od 6.08.2014r. po leczeniu NSID z powodu zapalenia zatok , czarne stolce i bóle w prawym boku i nadbrzuszu,przyjmowałam Polprazol 20 mg. W wywiadzie choroba wrzodowa żołądka i przepuklina rozworu przełyku.w dniu 12.08. WBC 5,43 ,RBC 4,27 ,HGB 14,5 ,PLT 191 po 8 dniach t.j 20.08 WBC 6,98 , RBC 3,81 ,HGB 13,2 ,PLT 179. stolce już jasne , ale wynik dodatni na krew utajoną. W szpitalu na izbie podano dożylnie infuzja elektrolitów. Nic się nie zmieniło ,wyk. próby watr. amylaza w normie co to jest ?

To zapewne nawrót choroby wrzodowej żołądka z krwawieniem zapewne z owrzodzenia. W chwili obecnej zalecałbym wykonanie badania gastroskopowego celem oceny stanu górnego odcinka przewodu pokarmowego oraz zwiększenie dawek leków hamujących wydzielanie żołądkowe. O wszystkim jednak powinien zadecydować lekarz bezpośrednio prowadzący Panią.