Czarne zabarwienie stolca i krwawienie z żołądka

Dobry Wieczór. Dzisiaj zauważyłam u siebie czarny stolec. Zmartwiło mnie to ponieważ naczytałam się troche w internecie że to krwawienie z żołądka, wiec postanowiłam napisać tutaj. Dodam, że wczoraj wieczorem piłam czerwone wino, oraz że zmieniłam tryb żywieniowy ( dieta ) Jem Same ryby morskie, chude mięso, dużo warzyw ( najwięcej szpinak i rukola) oraz kasza gryczana. Czy to powód wypicia wina i zmiany w odżywianiu ? Brzuch mnie nie boli czuje sie ok. Z góry dziękuje za odpowiedz. Paulina

Wino nie ma tu nic dorzeczy, na pewno nieraz już Pani je piła. Czarny stolec zawsze jest powodem do wizyty u lekarza (chyba , że spożywała Pani węgiel) .