Częste uderzenia gorąca, zwiększona potliwość ciała

Witam. Mam 18 lat niedawno robiłem sobie badania i aby mam podwyższone żelazo. I według lekarza jest ok ale znalazłem artykuł o tarczycy i jej objawy. Większość zgadza się z moimi. Między innymi Częste uderzenia gorąca, zwiększona potliwość ciała(ciągle jest mi gorąco i duszno, ciało jest ciągle mokre bardzo mi to przeszkadza w kontaktach z rówieśnikami) Strasznie szybko się męczę a serce wali mi tak jak by miało zaraz wyskoczyć, drżenie rąk, nieuzasadniona nerwowość. Proszę Bardzo o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.