Czy Alprox mona przyjmowac z ApoSerta Alpeoz?

Czy Alprox mona przyjmowac z ApoSerta Alpeoz 0.5mg 3razy dziennie ApoSerta 50 mg rano przynuje rowniwz propranolol i betahistyne gory sziwkyje a ospowied mam 62 lata Anna

Lek. Paweł Szadkowski

Te dwa leki mogą nasilać swoje działanie i często przy ich wspólnym przyjmowaniu konieczne jest obniżenie dawki jednego z nich. Dlatego radziłbym na własną rękę nie brać tych leków, tylko skonsultować się z lekarzem, który je przepisywał.